Serwis Centrum firma która została stworzona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w zakresie funkcjonowania urządzeń drukująco - kopiujących.

Doświadczenie zespołu pozwala na profesjonalną obsługę klientów, szybki i fachowy serwis oraz wsparcie przy zakupie nowego sprzętu.

Siedziba firmy znajduje się w centrum Warszawy co daje możliwość szybkiej reakcji oraz łatwego dojazdu do każdego klienta, a zarazem nie wiąże się z wyższą ceną usługi.

Elastyczny czas pracy oraz dobra lokalizacja na ul. Smolnej pozwala w prosty sposób dostarczyć urządzenie do naszego serwisu.

Zajmujemy się serwisem i naprawą ploterów, kopiarek, drukarek laserowych, igłowych, wielofunkcyjnych, skanerów, faksów, niszczarek.

Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych HP, SAMSUNG, XEROX, CANON, OKI, LEXMARK, BROTHER, KONICA MINOLTA w bardzo atrakcyjnych cenach.

Proponujemy usługi na zasadzie pojedynczych zleceń , a także w oparciu o umowy serwisowe.

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem biur w papier i materiały eksploatacyjne.

W naszej ofercie można znaleźć tusze, tonery oryginalne jak i zamienniki wysokiej jakości pozwalające na obniżenie kosztów nawet o 60%.

Priorytetem firmy Serwis Centrum jest zapewnienie klientom dobrej, uczciwej i adekwatnej do ceny usługi serwisowej.

Pracownicy serwisu w oparciu o doświadczenie i posiadane kwalifikacje odpowiedzą na wszystkie pytania kierowane telefonicznie mailowo czy osobiście.


 Działamy na terenie całej Warszawy i okolic.